Witamy w naszym Centrum Kursowym. Jesteśmy przekonani, że dzięki edukacji prowadzonej w Centrum Kursowym Dentist uzyskają Państwo nowe, praktyczne umiejętności.


Ogłoszenie związane z epidemią COVID -19


W związku z sytuacją epidemiologiczną i określonymi  rozporządzeniami władz państwowych wszystkie kursy zaplanowane do dnia 23 maja 2020 r. zostały przełożone na późniejsze terminy.


Na bieżąco monitorujemy sytuację epidemiologiczną i dokładamy wszelkich starań, aby kursy zaplanowane po 23 maja zostały przeprowadzone w  wyznaczonych terminach.


Kursy będą odbywać się w maksymalnej ilości 12 uczestników.
Kursy z udziałem pacjentów zostaną indywidualnie omówione z każdym z uczestników kursu - zachęcamy Państwa do pracy na modelach lub zębach usuniętych, szczególnie w okresie najbliższych miesięcy (osoby preferujące pracę na modelach lub zębach usuniętych będą miały przygotowane odpowiednie stanowiska).
Osoby preferujące pracę z pacjentami proszone są o przywiezienie odpowiednich zabezpieczeń (kompletu odzieży i obuwia ochronnego) wg standardów obowiązujących w Państwa gabinetach i zaleconych przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne na czas trwania epidemii.

Najpóźniej na 10 dni przed kursem nasz koordynator kursów skontaktuje się z Państwem celem omówienia metody ćwiczeń.
Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby kursy odbyły się z zachowaniem najwyższych standardów  bezpieczeństwa, z uwzględnieniem aktualnej sytuacji epidemiologicznej.
O ewentualnych zmianach sytuacji wynikających z odgórnych rozporządzeń Ministra Zdrowia niezwłocznie Państwa poinformujemy

Zapraszamy do współpracy!

prof. dr hab. Jerzy Krupiński

dr n. med. Maciej Żarow
Zapisz się do newslettera Regulamin Polityka Prywatności